Gdańsk Wrzeszcz, ul. Dmowskiego 3 +48 58 345 29 66 Mariusz Filar

UWAGA PARTNERZY !

Z początkiem nowego 2022 roku, zakończyliśmy nasz program lojalnościowy Profim+Partner 2019-2021. Program cieszył się dużą popularnością, więc mamy nadzieję, iż w najbliższym czasie, będziemy mogi zaprosić Was do jego nowej edycji. Ale żeby się tak stało, potrzebne są jasne interpretacje fiskalne oraz stabilność rynku.

Póki co, Partnerzy mają czas do końca marca 2022 aby dostarczyć do nas aktualne punkty lojalnościowe / 2019-2021 / i zamówić wybrane przez siebie nagrody. Po tym czasie, punkty lojalnościowe stracą bezpowrotnie swoją ważność. 

Zastrzegamy sobie wydłużony  / nawet do 3-4 tygodni /, czas realizacji wymiany punktów na nagrody. 

Więcej informacji pod nr tel. 601317446

___________________________________________________

Wszyscy pracownicy oraz właściciel pracowni rengenowskiej PROFIM przykładają ogromną wagę do tego, by usługi firmowane naszą marką w pełni satysfakcjonowały naszych pacjentów jak również lekarzy ich kierujących. Opracowana, wdrażana i ciągle doskonalona przez nas Polityka Zapewnienia Jakości, pozytywnie wpływa na lepszą organizację i wydajność pracy. Jeśli jednak w pracy naszej pracowni dostrzegacie Państwo jakieś wady i mankamenty, jesteśmy otwarci na sugestie, czy też nawet słowa krytyki. Pozwoli nam to w przyszłości uniknąć podobnych błędów i jeszcze sprawniej Państwu służyć. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, bardzo proszę o tel. 601317446.

aby pobrać skierowanie w pliku pdf, kliknij tutaj

______________________________________

Nasza pracownia, od samego początku istnienia, związana jest z fińską firmą Planmeca lidera w produkcji aparatuty rentgenowskiej.

Stąd, do naszych wszystkich cyfrowych badań rtg, dołączamy aplikację prodecenta, która jeszcze dokładniej pomoże Państwu w obrazowaniu i diagnostyce pacjentów.

Aby w pełni skorzystać z możliwości aplikacji Planmeca Romexis Viewer ver.6 ,  należy pamiętać o spełnieniu minimalnych wymagań sprzętowych PC:

Parametr Badanie 2D Badanie 3D
System operacyjny Windows 7 32 lub 64bit Win 7 64bit  lub nowszy
Procesor Intel Core i5 lub nowszy Intel Core i5 lub nowszy
Pamięć RAM 4Gb lub więcej 8Gb lub więcej
Karta graficzna Każda NVIDIA / RADEON

 

Dla lekarzy, dla których obrazowanie cbct w aplikacji Planmeca Romexis Viewer nie jest jeszcze znane, polecam nasze krótkie filmiki instruktażowe, na których można zaobserwować konkretne przypadki kliniczne, różne obszary i różne wielkości woksela. 

https://youtu.be/t8uNyX6Kws4

https://youtu.be/Medixf6r3IQ

https://youtu.be/Fs7-tsXwruU

https://youtu.be/bLoKBCVeNH0

https://youtu.be/tI_oojrzWQU

________________________

Informacja w sprawie RODO

( rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27.04.2016r w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych).

Szanowni Państwo,
mając na uwadze zbliżające się rozpoczęcie obowiązywania przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady EU 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, uprzejmie informuję, iż od 25 maja 2018r. warunkiem niezbędnym udostępnienia / powierzenia / danych osobowych pacjentów ( o ile wyrażą na to zgodę ! ), w tym w szczególności danych wrażliwych – medycznych, będzie wcześniejsze zawarcie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.  Reasumując, jeżeli będziecie Państwo zainteresowani, otrzymywaniem od naszej pracowni zdjęć rentgenowskich swoich pacjentów na maila, proszę o kontakt mailowy w sprawie podpisania przedmiotowej umowy.

Wzór umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. . .